English

1986 yılında Samsun’da kurulan Tadal Unlu Mamüller San. Tic. ve Paz. Ltd. Şti. ile 2000 yılında Konya’da kurulan Arhas Gıda Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.‘ nin ortak girişimi sonucunda 2013 yılında Tadal Unlu Mamüller San. Tic. ve Paz. Ltd. Şti.’ nin şubesi olarak faaliyete başlayan işletme; 2015 yılında Artad Unlu Mamüller Gıda ve Taş. San. Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. 2018 yılı Ocak ayında Büsan Sanayi Sitesi'nden 4. Organize Sanayi Bölgesi'ne taşınmıştır.

Kısa geçmişine rağmen Artad, dinamik yapısı, unlu mamüller konusundaki tecrübeleri ve profesyonel yönetim anlayışı ile emin adımlarla ilerlemektedir.

İşletme, 1000 m2 si kapalı toplam 1200 m2 alandan, 2018 yılında 5000 m2 si kapalı olmak üzere 15000 m2 alan üzerine kurulan yeni yerine taşınmıştır. Firmamız Yağlı Gevrek, Yaprak Galeta ve Kurabiye üretim hatlarında 9 çeşit üründen günlük toplam 45 ton üretim yapmaktadır.

Türkiye’de, ürünlerimiz büyük ulusal zincir mağazaların yanı sıra yöresel marketlerin raflarında da bulunduğu gibi, yurt dışına da kendimize ait Tadal ve Gevrex markaları ile aynı zamanda talep doğrultusunda private label (PL) ürün üretilerek ihracat yapılmaktadır.

Tadal Unlu Mamüller Sanayi Ticaret ve Pazarlama Limited Şirketi established in Samsun in 1986 while Arhas Gıda Makinaları San. Established in 2000 in Konya. In 2013 with a partnership of both companies, they became a branch of Tadal Unlu Mamüller San. Tic. ve Paz. Ltd. Şti. And finally in 2015 they have re-named the company name as Artad Unlu Mamüller Gıda ve Taş. San. Tic. Ltd. Şti.

In 2018 Artad moved from Busan Industy site (1200 m2 total area) to Konya 4th Industry Zone (15000 m2 total area).

Despite its short history, Artad is taking firm steps forward with its dynamic structure, experience in bakery products and professional management approach.

The company produces a total of 45 tons of 9 kinds of products per day on its Breadsticks, Crispbreads and Cookies production lines.

In Turkey, our products are on the shelves of local markets as well as large national chain stores, exporting abroad by producing our own Tadal and Gevrex brands, and optionally producing private label (PL) products.

Whatsapp DestekOnline Katalog
facebookinstagramlinkedin